• Ochrana života a zdravia

• Posledné školské dni pred odovzdávaním koncoročných vysvedčení strávili žiaci plnením športovo-vedomostných úloh v príjemnom prostredí našich Rybníkov v rámci účelového cvičenia Ochrany života a zdravia, ktoré sa konalo v spolupráci s Odborom krízového riadenia Okresného úradu Snina.

Malí i veľkí žiaci si svoju šikovnosť, vedomosti  a zručnosti overili v takých disciplínach, ako je streľba zo vzduchovky, hod na terč, odhad vzdialenosti, viazanie uzlov, topografia, prekážková dráha, použitie hasiacich prístrojov, vedomostný test z regionálnych dejín či prírodovedy.

Pri plnení úloh sa naplno prejavila tímová spolupráca družstiev i celých tried a tí najlepší si domov odnášali aj odmeny.

• Olympijský deň

• Druhý ročník olympijských hier našej školy nadviazal na úspešné konanie minuloročnej športovej olympiády. Tohtoročnú súťaž odštartoval zapálením olympijského ohňa úspešný reprezentant slovenského futbalu a neskôr futbalový tréner pán Pavol Diňa.

Na stupeň víťazov jednotlivých športových disciplín sa postavili najšikovnejší reprezentanti jednotlivých  tried – štátov.