• Inovácia obsahu a metód

• Projektový tím

Projekt s podporou EÚ - Operačný program Vzdelávanie

„Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/ Projekt je spolufinancovaný z Európskeho sociálneho fondu a Štátneho rozpočtu SR“

Názov projektu: Inovácia obsahu a metód vzdelávania na ZŠ P.O. Hviezdoslava

ITMS kód projektu: 26110130406

PROJEKTOVÝ TÍM

Od augusta 2012 ZŠ P.O. Hviezdoslava Snina čerpá nenávratný finančný príspevok z operačného programu Vzdelávanie, v rámci ktorého projekt s názvom Inovácia obsahu a metód vzdelávania na ZŠ P.O. Hviezdoslava implementuje Agentúra Ministerstva školstva vedy, výskumu a športu SR pre štrukturálne fondy EÚ. Projektový tím realizuje tento projekt za účelom zvyšovania kvality a modernizácie vzdelávania na škole. Realizátorov  i adresátov tejto myšlienky premeny tradičnej školy na modernú čaká náročná - dvadsaťštyrimesačná, no zmysluplná práca.

Mgr. Juraj Skrip – riaditeľ školy

Hlavný koordinátor a odborný garant projektu. Zodpovedá za odbornú náplň a koordináciu realizácie celého projektu.

Mgr. Jana Űberallová – ZRŠ pre 1. – 4. ročník

Hlavný koordinátor odborných aktivít projektu. Zodpovedá za odbornú náplň a koordináciu realizácie jednotlivých častí projektu.

Mgr. Věra Volochová – ZRŠ pre 5. - 9. ročník

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Slovenský jazyk a literatúra pre 8. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Tatiana Popovičová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Slovenský jazyk a literatúra pre 4. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Blažena Holotová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Slovenský jazyk a literatúra pre 5. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Dana Curová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Slovenský jazyk a literatúra pre 6. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Renáta Pargáčová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Slovenský jazyk a literatúra pre 7. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Mária Lojková - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Matematika pre 8. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Marek Minčič - učiteľ

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Matematika pre 7. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Anna Rosičová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Matematika pre 2. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Renáta Mariničová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Matematika pre 1. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Mária Lazengová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Matematika pre 4. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Iveta Kocanová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Matematika pre 3. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Ľubica Belková - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Anglický jazyk so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Anna Čerevková - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Nemecký jazyk pre 6. a 7. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mgr. Mária Kotusová - učiteľka

Interný zamestnanec, metodik pre tvorbu, inováciu pedagogicko-didaktických materiálov - Mladý záchranár pre 1. a 2. ročník so zodpovednosťou za odborný a didakticko-pedagogický obsah materiálov.

Mária Salajová - účtovníčka

Finančný manažér projektu. Zodpovedá za finančnú časť projektu.

Mgr. Monika Parihuzičová - sekretárka

Manažér publicity projektu. Zabezpečuje informovanie a publicitu o realizácií projektu.