• Ponuka krúžkovej činnosti v školskom roku 2024/2025

• Aktivity s triedou (Mgr. Anton Kovaľ)

Babinec (Vlasta Ocetníková)

Futbalový krúžok pre žiakov 1. - 2. ročníka (Bc. Pavol Keleš)

Futbalový krúžok pre žiakov 3. - 4. ročníka (Mgr. Jozef Krivjančin)

Hravá slovenčina (Mgr. Dana Curová)

Hravé učenie (Mgr. Dana Jelová)

Machuľka (Vlasta Ocetníková)

Malí turisti (Mgr. Emília Štofiková)

Matematický krúžok (Mgr. Eva Gerbocová)

Matematika hrou (Mgr. Renáta Drozdová)

Mladý turista (Mgr. Daniela Kačurová)

Nebojme sa slovenčiny (Mgr. Renáta Pargáčová)

Quo vadis (PaedDr. Adriana Kubalíková)

Rosničky (Mgr. Anna Rosičová)

S batohom po regióne (Mgr. Júlia Leličová)

Spoznaj svoj región (Mgr. Erika Buraľová)

Tancuj, tancuj (Mgr. Lucia Čabinová)

Túlavé nôžky (Mgr. Martin Štofik)

Turistické chodníčky (Mgr. Ľubica Belková)

Výletníci (Mgr. Eva Gerbocová)

Dobrodružní výletníci (Mgr. Veronika Škutková)

• Školský merch je opäť tu!

• Naša škola má opäť vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, kde nájdete mikiny, tričká, ruksaky, šiltovky a plno ďalších skvelých vecí s logom našej školy! Ponuku nájdete práve teraz na tomto linku: https://www.kraloveskoly.cz/zspohsnina/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 2.10. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom!

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

Pri príležitosti vstupu do nového školského roka sme Vám pripravili aj zľavový voucher v znení ZARI52024.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

• Septembrom končí leto, čas dovoleniek a prázdnin a začína opäť školský rok plný povinností. Po dvojmesačnej prestávke aj naša škola otvorila svoje brány.

Riaditeľ školy, Mgr. Marek Minčič, osobitne privítal prvákov a poprial im veľa úspechov a radosti z každého dňa, ktorý stravia v škole. Stanú sa súčasťou našej školskej rodiny a my veríme, že u nás nielen získajú nové vedomosti a zručnosti, ale nájdu aj nové priateľstvá. My všetci sa im pokúsime byť oporou na ich novej ceste. Zvítal sa aj s ostatnými žiakmi. Plní zážitkov z leta a oddýchnutí sú všetci pripravení zase sa o kúsok zlepšiť a naučiť sa niečo nové. Náročný rok to bude aj pre deviatakov. Im zaželal, aby si zvolili odbor, ktorý ich bude napĺňať a aby boli úspešne prijatí na stredné školy.

Na ceste za poznaním všetkým prajeme veľa odhodlania, trpezlivosti a vytrvalosti.

Veľa úspechov, milí žiaci a učitelia!