• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny pre žiakov budú v termíne od 23. decembra 2023 do 5. januára 2024.

Vyučovanie bude pokračovať 8. januára 2024.

• Vianočné trhy

• Vianočné trhy sa stali v našej škole tradíciou a pekným zvykom. Každá trieda vo svojom „stánku“ predávala zaujímavé vianočné výrobky, dekorácie, medovníčky, koláčiky a mnoho iných krásnych vecí, ktoré pripravila svojimi šikovnými rúčkami. Prispeli aj ochotní rodičia a kreatívni pedagógovia. Nechýbal ani vianočný punč.

Výťažok z vianočného predaja bude opäť odovzdaný na účet rodičovského združenia a využitý v prospech našich žiakov.

Vianočné trhy navodili príjemnú atmosféru sviatkov a prispeli k upevneniu našich národných tradícií.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás  podporili.

• Vianočný darček

• Žiaci 1.- 5. ročníkov vytvorili pre svojich rodičov príjemnú predvianočnú náladu. V programe pod názvom „Vianočný darček“ zazneli v ich podaní tie najkrajšie vianočné piesne, vinše a koledy. Nádhernú a nezabudnuteľnú atmosféru v kinosále Mestského kultúrneho strediska v Snine umocnili deti aj tančekmi a divadielkom.

Spoločne prežité chvíle radosti sú tým najkrajším darčekom, ktorý si môžeme darovať v tomto čarovnom vianočnom období.