• Inovácia obsahu a metód

• Financovanie projektu

Projekt s podporou EÚ - Operačný program Vzdelávanie

„Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/ Projekt je spolufinancovaný z Európskeho sociálneho fondu a Štátneho rozpočtu SR“

Názov projektu: Inovácia obsahu a metód vzdelávania na ZŠ P.O. Hviezdoslava

ITMS kód projektu: 26110130406

Poskytovateľom nenávratného finančného príspevku:

názov: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

sídlo: Stromová 1, 813 30 Bratislava

v zastúpení

názov: Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ

sídlo: Hanulova 5/B, 841 01 Bratislava

Prijímateľom nenávratného finančného príspevku:

názov: Základná škola P.O. Hviezdoslava

sídlo: Ulica Hviezdoslavova 985/20, 069 01 Snina

zapísaný v: registri organizácií

konajúci: Mgr. Juraj Skrip

Celkové oprávnené výdavky na realizáciu aktivít projektu Inovácia obsahu a metód vzdelávania na ZŠ P.O. Hviezdoslava predstavujú sumu 186 264,96  €.

Poskytovateľ poskytne Prijímateľovi nenávratný finančný príspevok z ESF do výšky 158 325,21 € a zo ŠR SR do výšky 18 626,50 €, čo spolu predstavuje sumu 176 951,71 € a v percentuálnom vyjadrení do 95 % z celkových oprávnených výdavkov na realizáciu aktivít projektu Inovácia obsahu a metód vzdelávania na ZŠ P.O. Hviezdoslava.

Prijímateľ zabezpečí vlastné zdroje financovania projektu Inovácia obsahu a metód vzdelávania na ZŠ P.O. Hviezdoslava vo výške minimálne 9 313,25 €, t.j. minimálne 5 %  z celkových oprávnených výdavkov na realizáciu aktivít projektu a zabezpečí ďalšie vlastné zdroje financovania projektu na úhradu všetkých neoprávnených výdavkov projektu, vrátane výdavkov neoprávnených na financovanie zo zdrojov EÚ a štátneho rozpočtu na spolufinancovanie    v dôsledku výpočtu finančnej medzery.

Poskytovateľ poskytne Prijímateľovi konečnú sumu nenávratného finančného príspevku vo výške 95 % zo schválených oprávnených výdavkov.