• Slávnostné ukončenie školského roka

• Posledný júnový deň v škole sa niesol v znamení slávnostného ukončenia školského roka 2022/2023. Je to deň, kedy sumarizujeme a hodnotíme uplynulých desať mesiacov školskej práce. Zároveň je to deň, keď zaznievajú slová vďaky, ocenenia a dojímavé slová lúčenia sa s našimi deviatakmi, ktorým prajeme veľa chuti, síl a odhodlania vzdelávať sa a pracovať na svojom rozvoji.

Všetkým želáme krásny prázdninový čas, veľa slnka, bezstarostného oddychu a načerpanie síl a energie do nového školského roka.

• Prekvapenie pre rodičov

• Učiteľky 1. ročníkov pripravili so svojimi žiakmi pre ich rodičov milé prekvapenie.

Básničkami, tančekmi a pesničkami spoločne slávnostne ukončili prvý rok školskej dochádzky.

Pestrým kultúrnym programom umocnili dobrú náladu aj starší žiaci školy.

Naši prváčikovia si s radosťou, niektoré s dojatím a slzičkou v oku, odniesli na dlhé letné prázdniny svoje prvé vysvedčenie.