• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny pre žiakov budú v termíne od 23. decembra do 8. januára 2023.

Vyučovanie bude pokračovať 9. januára 2023.

• Vianočné trhy 2022

• Skvelú predvianočnú atmosféru v škole umocnili  Vianočné trhy, na ktorých si žiaci našej školy  urobili radosť predajom a kúpou darčekov vyrobených vlastnými rukami či za pomoci rodičov, učiteliek, vychovávateliek. Bohatá ponuka medovníkov, vianočných koláčikov, hračiek, kníh, vianočných ikebán, pozdravov a rozličných darčekových predmetov si našla svojich nových majiteľov. Mnohé deti si s  radosťou odnášali zakúpené darčeky domov, aby nimi potešili svojich blízkych.

Výťažok z vianočného predaja  poputuje na účet rodičovského združenia a  prispeje k plánovanej rekonštrukcii priestorov na šatňu pre žiakov.

Všetkým, ktorí prispeli, ďakujeme.

• Krabičky plné lásky

• Aj tohtoročné Vianoce naši žiaci spolu so svojími rodičmi a učiteľmi naplnili krabice, do ktorých vložili niečo sladké, niečo slané, niečo mäkké, niečo voňavé, niečo na zábavu a predovšetkým zo srdca.

Veríme, že aspoň takto potešia a zohrejú srdiečka našich seniorov v domovoch dôchodcov.