• Hurá, prázdniny

• Úspešnému školskému roku definitívne odzvonilo. Deviatakom želáme veľa šťastia na novej ceste za získavaním nových vedomostí a všetkým žiakom pokojné dni oddychu a príjemne strávené letné prázdniny.

Škola bude otvorená pre verejnosť v utorok a štvrtok v čase od 9:00 - 11:00 hod.

• Olympijský deň

• Medzinárodný deň detí sa niesol v duchu športovej olympiády, ktorú slávnostne otvoril zapálením olympijského ohňa Janík Hašuľ, bývalý žiak našej školy, ktorý úspešne reprezentuje náš región na celoslovenských i medzinárodných športových súťažiach v disciplíne vrh guľou.

Deti si tento deň skutočne užili. Hrali sa, športovali, zabávali. Každá trieda si zvolila svojich reprezentantov, ktorí si navzájom zmerali sily v rôznych disciplínach. Víťazi si odniesli diplomy i medaily. Okrem individuálnych zručností jednotlivcov sa pri reprezentovaní jednotlivých štátov, ktoré triedy predstavovali, upevňovala aj súdržnosť a spolupráca detí v rámci triednych kolektívov.

• Výlet za rozprávkou

• Žiaci prvých a druhých ročníkov strávili nedeľňajšie popoludnie v Štátnom divadle v Košiciach. Baletná rozprávka Doktor Jajbolí o nekonečnom priateľstve človeka a zvierat zaviedla detí na nebezpečnú cestu do Afriky, kde s chýrnym doktorom prežili veselé i napínavé chvíle pri záchrane chorých opíc.